KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636110

nr 1563 6110

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Akvareller, 2 st, Signerade, Höns. Akvarell, bildmått: 15x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x30 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:35:25

11/9 10:24:40 1      100 kr
11/9 20:30:25 2      Vinnande bud

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad